Dom

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

dobra jakość Ręczny wykrywacz metali na sprzedaż
dobra jakość Ręczny wykrywacz metali na sprzedaż
Ta firma ma dobry obyczaj i reputacji, wierzę w jego mieszkańców.

—— Jack Ali

Ich zawodowe w WTMDs i twórczych pomysłów na rynkach doprowadzi do naszej relacji długoterminowej współpracy.

—— Serge Khodorov

Coraz lepiej w przyszłości, uczciwość i dobre usługi są powody wybiorę tę firmę.

—— John Fulton ER

Im Online Czat teraz

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.
Foreign sales department Enterprise culture wall

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 30~40
Rok założenia : 2011
pc Export : 80% - 90%

ARSENAL, międzynarodowa marka w Europie i Ameryce, a jeden z czterech na świecie wiodącą marką bezpieczeństwa. USA ARSENAL Security Group, założona w połowie wieku, jest już zarejestrowany kapitał 100 mln $, z siedzibą na Florydzie, USA, światowego wiodącego producenta sprzętu bezpieczeństwa.

W 21 wieku, Security Group ARSENAL Hong Kong wprowadzony do Azji w 2011 roku z powodzeniem zatwierdziła pierwszą współpracy technicznej w kontynentalnej - Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd., i podpisał współpracę.

Zhonganxie Technology Co., Ltd., jako jedyna firma współpraca techniczna w kontynentalnej jest Grupa Hong Kong działa United States Arsenal, który znajduje się w Chinach reform i otwarcia specjalnej strefy ekonomicznej miasta - Shenzhen, Zhonganxie jest zobowiązana do wprowadzenia zabezpieczeń ARSENAL Marka i jego technologii, wtórnego rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu high-tech.

Zhonganxie Technology Co., Ltd głównie w badaniach, produkcja: wykrywacze metali, X-ray bagaż bezpieczeństwo urządzenia przesiewowe, narkotyki i materiały wybuchowe, fajerwerki detektory detektory pojazdów wyszukiwanie wizualne i inne produkty equipments.Security bezpieczeństwa includ drzwi, niebezpiecznych cieczy detektora, metro wykrywacze metali, wykrywacze metali ręczne, maszynowe igły, food and drug przyrząd do wykrywania, bagażowe Tryjery, lusterka inspekcyjne dolne pojazdu i tak dalej. Jest to jedna z czterech amerykańskich marek bezpieczeństwa na świecie, USA Arsenal Security Group, za wsparcie techniczne, Zhonganxie Technologia zawsze stał na czele chińskiej bezpieczeństwa przemysłu wytwórczego i stać się liderem na rynku!

W celu sprostania rozwojowi rynku, strony zażądać, Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd. w centrum marketingu integrację wszystkich zasobów naukowych do podejmowania decyzji w zakresie planowania marki, działania na rynku, system obrotu, ujednolicenie zarządzania, tak aby zapewnić bezpieczeństwo, aktywny, skuteczny, szybki rozwój.

Wzywamy wszystkie strony z wzniosłych ideałów gości przyjaciół do poszukiwania wspólnego rozwoju, prowadzić interesy bezpieczeństwa na świecie! Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Janny Pan

Tel: 86-755-82879177

Faks: 86-755-25332807

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)