Dom

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

dobra jakość Brama wykrywacz metali na sprzedaż
dobra jakość Brama wykrywacz metali na sprzedaż
Dobra jakość, dobra obsługa, dobra współpraca!

—— Witalij

Ich zawodowe w WTMDs i twórczych pomysłów na rynkach doprowadzi do naszej relacji długoterminowej współpracy.

—— Lawan

Mają bardzo profesjonalny i przyjazny zespół, traktują nas jak rodzinę.

—— Anoop

Ta firma ma dobry obyczaj i reputacji, wierzę w jego mieszkańców.

—— Muhammad Salman Anwar

Lepsze i lepsze w przyszłości, uczciwość i dobra obsługa to powody, dla których wybieram tę firmę.

—— Farman

Im Online Czat teraz

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 50~80
Rok założenia : 2011
pc Export : 80% - 90%

ARSENAL, międzynarodowa marka w Europie i Ameryce, a jeden z czterech na świecie wiodącą marką bezpieczeństwa. USA ARSENAL Security Group, założona w połowie wieku, jest już zarejestrowany kapitał 100 mln $, z siedzibą na Florydzie, USA, światowego wiodącego producenta sprzętu bezpieczeństwa.

W 21 wieku, Security Group ARSENAL Hong Kong wprowadzony do Azji w 2011 roku z powodzeniem zatwierdziła pierwszą współpracy technicznej w kontynentalnej - Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd., i podpisał współpracę.

Zhonganxie Technology Co., Ltd., jako jedyna firma współpraca techniczna w kontynentalnej jest Grupa Hong Kong działa United States Arsenal, który znajduje się w Chinach reform i otwarcia specjalnej strefy ekonomicznej miasta - Shenzhen, Zhonganxie jest zobowiązana do wprowadzenia zabezpieczeń ARSENAL Marka i jego technologii, wtórnego rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu high-tech.

Zhonganxie Technology Co., Ltd głównie w badaniach, produkcja: wykrywacze metali, X-ray bagaż bezpieczeństwo urządzenia przesiewowe, narkotyki i materiały wybuchowe, fajerwerki detektory detektory pojazdów wyszukiwanie wizualne i inne produkty equipments.Security bezpieczeństwa includ drzwi, niebezpiecznych cieczy detektora, metro wykrywacze metali, wykrywacze metali ręczne, maszynowe igły, food and drug przyrząd do wykrywania, bagażowe Tryjery, lusterka inspekcyjne dolne pojazdu i tak dalej. Jest to jedna z czterech amerykańskich marek bezpieczeństwa na świecie, USA Arsenal Security Group, za wsparcie techniczne, Zhonganxie Technologia zawsze stał na czele chińskiej bezpieczeństwa przemysłu wytwórczego i stać się liderem na rynku!

W celu sprostania rozwojowi rynku, strony zażądać, Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd. w centrum marketingu integrację wszystkich zasobów naukowych do podejmowania decyzji w zakresie planowania marki, działania na rynku, system obrotu, ujednolicenie zarządzania, tak aby zapewnić bezpieczeństwo, aktywny, skuteczny, szybki rozwój.

Wzywamy wszystkie strony z wzniosłych ideałów gości przyjaciół do poszukiwania wspólnego rozwoju, prowadzić interesy bezpieczeństwa na świecie! Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Janny Pan

Tel: 86-755-82879177

Faks: 86-755-25332807

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)