Dom

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

dobra jakość Brama wykrywacz metali na sprzedaż
dobra jakość Brama wykrywacz metali na sprzedaż
Dobra jakość, dobra obsługa, dobra współpraca!

—— Witalij

Ich zawodowe w WTMDs i twórczych pomysłów na rynkach doprowadzi do naszej relacji długoterminowej współpracy.

—— Lawan

Mają bardzo profesjonalny i przyjazny zespół, traktują nas jak rodzinę.

—— Anoop

Ta firma ma dobry obyczaj i reputacji, wierzę w jego mieszkańców.

—— Muhammad Salman Anwar

Lepsze i lepsze w przyszłości, uczciwość i dobra obsługa to powody, dla których wybieram tę firmę.

—— Farman

Dobra jakość i dobra cena, będą stale współpracować.

—— Soulef

Im Online Czat teraz

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.
Nowa fabryka Nowa fabryka show room sala pomiarowa multi-fuction biuro w starej fabryce przejść przez wykrywacz metalu nasz warsztat nasza wystawa działalność zespołu
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Zhonganxie
Ilość pracowników : 50~80
Coroczne wyprzedaże : 2000000-3000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 50% - 60%
Informacje o firmie:

ARSENAL, międzynarodowa marka w Europie i Ameryce oraz jedna z czterech wiodących marek bezpieczeństwa na świecie. USA ARSENAL Security Group, założona w połowie wieku, jest obecnie zarejestrowanym kapitałem w wysokości 100 milionów dolarów, z siedzibą na Florydzie w USA, wiodącym na świecie producentem sprzętu zabezpieczającego.

W XXI wieku ARSENAL Hong Kong Security Group wprowadziła do Azji, w 2011 r. Z powodzeniem autoryzowała pierwszą współpracę techniczną na kontynencie - Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd. i podpisała współpracę.

Zhonganxie Technology Co., Ltd., jedyna firma współpracująca na kontynencie to Hong Kong Group, działająca w Stanach Zjednoczonych ARSENAL, zlokalizowana w chińskiej reformie i otwierająca miasto specjalnej strefy ekonomicznej - Shenzhen, Zhonganxie jest zobowiązana do wprowadzenia bezpieczeństwa ARSENAL marka i jej technologia, wtórny rozwój, produkcja, sprzedaż i serwis przedsiębiorstw high-tech.

spacer po fabryce wykrywaczy metali

Profil firmy:

Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd głównie w zakresie badań i produkcji urządzeń do systemu kontroli pojazdów, przejścia przez wykrywacz metali, skaner bagażu rentgenowskiego, ręczny wykrywacz metali… itp. Zhonganxie zawsze był na pierwszym miejscu w chińskim przemyśle bezpieczeństwa i stał się liderem na rynku!

W 2015 r. Produkcja i sprzedaż bramek do wykrywaczy metali przekroczyła 5000 sztuk

W 2016 r. Produkcja i sprzedaż bramek do wykrywaczy metali przekroczyła 10000 sztuk

W 2017 r. Produkcja i sprzedaż bramek do wykrywaczy metali przekroczyła 15000 sztuk

W 2018 r. Produkcja i sprzedaż bram do wykrywaczy metali przekroczyła 18000 sztuk

Niezależnie od tego, czy moce produkcyjne lub obroty sprzedaży stały się liderem branży bezpieczeństwa,

Zhonganxie jest w szybkim rozwoju w ciągu zaledwie 8 lat, stając się liderem branży bezpieczeństwa dzięki Shenzhen Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd. centrum marketingowe, aby zintegrować wszystkie zasoby do planowania marki, działania rynku, systemu marketingowego, standardowego zarządzania w celu podejmowania decyzji naukowych, aby zapewnić, że bezpieczeństwo powoduje, pozytywny, wydajny i szybki rozwój.

Aby lepiej dostosować się do rynku i stale podnosić konkurencyjność przedsiębiorstwa, zhonganxie zawsze wierzy, że technologia jest podstawą przedsiębiorstwa, innowacja jest wyjściem z przedsiębiorstwa, zhonganxie będzie opracowywać około 2 nowych produktów każdego roku, każdy pojawił się nowy produkt, został doceniony przez wielu klientów i uzyskał bardzo dobry efekt rynkowy.

Produkty:

Spacer po wykrywaczu metali, systemie prześwietlania bagażu rentgenowskiego, wykrywaczach narkotyków i materiałów wybuchowych, wykrywaczach fajerwerków, wizualnym poszukiwaniu pojazdu i innych urządzeniach bezpieczeństwa. przyrząd do wykrywania żywności i narkotyków, urządzenia do kontroli bagażu, lusterka kontrolne na dole pojazdu i tak dalej. Istnieje jedna z czterech amerykańskich marek bezpieczeństwa na świecie, USA Arsenal Security Group, która ma być wsparciem technicznym, Zhonganxie Technology zawsze była na czele chińskiego przemysłu produkcji zabezpieczeń i stała się liderem na rynku!

Aby sprostać rozwojowi rynku, strony wnioskują, Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd., centrum marketingowe integruje wszystkie zasoby w celu podejmowania naukowych decyzji dotyczących planowania marki, funkcjonowania rynku, systemu marketingowego, standaryzacji zarządzania, aby zapewnić bezpieczeństwo, aktywny, wydajny, szybki rozwój.

Główne projekty w ciągu ostatnich 3 lat :

1. W latach 2015-2017 ponad 289 sztuk drzwi z wykrywaczem metalu dostarczono do szybkich stacji kolejowych w południowych Chinach, w tym do „północnego dworca kolejowego w Shenzhen, południowego dworca w Kantonie i dworca kolejowego Hainan”;

2. W 2017 r. Dostarczono łącznie 1482 sztuk drzwi wykrywających metal dla 14 linii metra w Pekinie, zaledwie „1 miesiąc” od produkcji do zakończenia instalacji;

3. W roku 2017 całkowita liczba 682 sztuk drzwi wykrywających metal została dostarczona przez 6 linii metra w metrze Qingdao, zaledwie 20 miesięcy od produkcji do zakończenia instalacji;

4. W roku 2018 dostarczono łącznie 282 sztuk drzwi wykrywaczy metali dla tajlandzkich linii metra;

5.W roku 2018 Mistrzostwa Świata w Rosji dostarczyliśmy drzwi do wykrywaczy metali ponad 5800 sztuk;

6. W roku 2019 otrzymaliśmy zamówienia 582 sztuk drzwi wykrywaczy metali na 5 linii metra metra Tianjin;

7. W 2019 r. Ponownie otrzymaliśmy zamówienie na 228 sztuk drzwi z wykrywaczem metalu na 2 linie metra w pekińskim metrze;

zespół sprzedaży zhonganxie

nowy spacer po wykrywaczu metalu

Nasza nowa siedziba Shenzhen:

Nasze nowe biuro znajduje się obok dworca kolejowego Shenzhen North, w centrum Huilong HBC, przeprowadzi się do tego nowego biura w połowie czerwca. Poniżej znajdują się zdjęcia z naszej ceremonii parapetów.

Nasza fabryka:

Nasza fabryka ma 13 000 metrów kwadratowych. Przegląd fabryki i warsztatu:

Przejdź przez fabrykę wykrywaczy metali

Zapraszamy wszystkie strony o wzniosłych ideałach, gościach znajomych, aby dążyli do wspólnego rozwoju, aby prowadzić światowy biznes bezpieczeństwa! Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jasmin Liu

Tel: +86 13316978380

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)