Dom ProduktyRęczny wykrywacz metali

Przenośny wykrywacz metali ręczny do stacji kolejowych / atrakcji turystycznych

Chiny Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Certyfikaty
Dobra jakość, dobra obsługa, dobra współpraca!

—— Witalij

Ich zawodowe w WTMDs i twórczych pomysłów na rynkach doprowadzi do naszej relacji długoterminowej współpracy.

—— Lawan

Mają bardzo profesjonalny i przyjazny zespół, traktują nas jak rodzinę.

—— Anoop

Ta firma ma dobry obyczaj i reputacji, wierzę w jego mieszkańców.

—— Muhammad Salman Anwar

Lepsze i lepsze w przyszłości, uczciwość i dobra obsługa to powody, dla których wybieram tę firmę.

—— Farman

Dobra jakość i dobra cena, będą stale współpracować.

—— Soulef

Im Online Czat teraz

Przenośny wykrywacz metali ręczny do stacji kolejowych / atrakcji turystycznych

Portable Metal Detector Handheld For Railway Stations / Tourist Attractions
Portable Metal Detector Handheld For Railway Stations / Tourist Attractions Portable Metal Detector Handheld For Railway Stations / Tourist Attractions Portable Metal Detector Handheld For Railway Stations / Tourist Attractions Portable Metal Detector Handheld For Railway Stations / Tourist Attractions

Duży Obraz :  Przenośny wykrywacz metali ręczny do stacji kolejowych / atrakcji turystycznych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: zhonganxie
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS
Numer modelu: 100180

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: karton lub zgodnie z potrzebami klienta
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000pcs na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wymiary produktu: 415 x 85 x 45 mm Rozmiar pakietu: 520 x 100 x 50 mm
Częstotliwość pracy: Około 25 kHz Waga netto: 400g (bez baterii)
High Light:

Dłoń różdżkę wykrywacz metali

,

Ręczny wykrywacz metali

Super Sensitivity Large Detection Area Ręczny wykrywacz metali Przenośny skaner


Arsenal -100180 to wysokiej klasy produkt ręcznego detektora. Powszechnie stosowane w dworcach autobusowych, dworcach kolejowych, atrakcjach turystycznych, fabrykach elektroniki, fabrykach biżuterii, itp. Miejscach publicznych, zapewnia nam bezpieczne środowisko pracy. Rozruch automatycznie wykrywa, bez regulacji, duży obszar skanowania, szybko i dokładnie wykrywa wykrywanie; ma wysoką czułość, potrafi wykryć malutki metal, na przykład: kartę TF telefonu komórkowego, pinezki, żyletki itp., więc jest dużo zakupów od klientów.

Zasilacz (opcjonalnie). Wejście zasilacza sieciowego Wyjście 100 V-240 V 1

Przycisk resetowania czułości.

Wbudowane otwory głośnikowe.

Przełącznik regulacji wrażliwości. przeciwnie do ruchu wskazówek zegara - zmniejsz czułość, zgodnie z ruchem wskazówek zegara - zwiększ czułość

Bateria (opcjonalnie). Oryginalna bateria ARSENAL, standardowa bateria 6F22 9V

Przenośna ładowarka z podwójnym ładowaniem

Informacje o firmie

ARSENAL, międzynarodowa marka w Europie i Ameryce, i jedna z czterech wiodących marek w dziedzinie bezpieczeństwa na świecie. USA ARSENAL Security Group, założona w połowie wieku, jest obecnie kapitałem zakładowym w wysokości 100 milionów dolarów, z siedzibą na Florydzie, USA, wiodącym na świecie producentem sprzętu bezpieczeństwa.

W XXI wieku grupa ARSENAL Hong Kong Security Group została wprowadzona do Azji, w 2011 roku z powodzeniem autoryzowała pierwszą współpracę techniczną na kontynencie - Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd. i podpisała umowę o współpracy.

Zhonganxie Technology Co., Ltd., jedyna firma oferująca współpracę techniczną na kontynencie to Grupa Hong Kong operująca United States ARSENAL, zlokalizowana w chińskiej reformie i otwierająca specjalne miasto strefy ekonomicznej - Shenzhen, Zhonganxie zobowiązała się do wprowadzenia zabezpieczeń ARSENAL marka i jej technologia, rozwój wtórny, produkcja, sprzedaż i serwis przedsiębiorstw high-tech.

Zhonganxie Technology Co., Ltd głównie w zakresie badań, produkcji: wykrywacze metali, sprzęt do kontroli bezpieczeństwa bagażu X-ray, detektory narkotyków i materiałów wybuchowych, detektory fajerwerków, wizualne wyszukiwanie pojazdów i inne urządzenia bezpieczeństwa. Produkty bezpieczeństwa, w tym drzwi, niebezpieczny wykrywacz cieczy, podziemia wykrywacze metali, ręczne wykrywacze metalu, maszyny igłowe, przyrząd do wykrywania żywności i leków, maszyny do kontroli bagażu, lusterka do inspekcji pojazdów i tak dalej. Jest jedna z czterech amerykańskich marek bezpieczeństwa na świecie, USA Arsenal Security Group, aby uzyskać wsparcie techniczne, Zhonganxie Technology zawsze znajdowała się w czołówce chińskiego przemysłu produkcji zabezpieczeń i stała się liderem na rynku!

W celu spełnienia wymagań rynku, strony proszą, Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd. centrum marketingowe integruje wszystkie zasoby, aby podejmować decyzje naukowe w zakresie planowania marki, funkcjonowania na rynku, systemu marketingowego, standaryzacji zarządzania, tak aby zapewnić bezpieczeństwo, aktywny, wydajny, szybki rozwój.

Zapraszamy wszystkie partie z wzniosłymi ideałami, przyjaciółmi gości do wspólnego rozwoju, aby prowadzić światowy biznes bezpieczeństwa! Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Chandler Yu

Tel: +86 13352988554

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)